2019-03-20 08:47  -  Ladies Football Academy Turek

Debiut Estery Maleszy w kadrze WZPN U14

19 marca wychowanka Kasztelanii Brudzew reprezentująca LFA Turek w rozgrywkach kobiecych Estera Malesza zadebiutowała w kadrze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej U14. WZPN mierzył się z kadrą Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Estera na boisku pojawiła się od początku drugiej połowy i kilka minut po zmianie stron w pierwszym kontakcie z piłką zdobyła bramkę wykorzystując błąd bramkarki rywali.  Kilkanaście minut później Estera asystowała przy bramce koleżanki. Mecz był jednostronny i WZPN wygrał wysoko bo aż 9-0. Należy dodać, iż Estera to rocznik 2006, a głównym rocznikiem kadry jest rocznik 2005. Dobry występ Estery daje jej szanse na dłużej zadomowić się w kadrze tym bardziej iż w przyszłym sezonie jej rocznik będzie najstarszy.