2018-12-17 08:27  -  Ladies Football Academy Turek

LFA Turek na turnieju Bodex Cup w Kole.

LFA Turek na turnieju Bodex Cup w Kole.

Za nami turniej Bodex Cup organizowany przez Olimpię Koło. Przystąpiliśmy do turnieju po to, aby zdobywać kolejne doświadczenie, ale przede wszystkim tak jak inni uczestnicy zagrać dla Krystiana zawodnika Olimpii Koło który uległ poważnemu wypadkowi i przechodzi rehabilitację. W zawodach wzięło udział 10 zespołów, między innymi czołowe zespoły młodzika starszego z naszego regionu, a także zespoły ze Zduńskiej Woli, Zgierza, oraz ze Słupna(mazowieckie).
Nasze zawodniczki tak jak tydzień temu najlepsze mecze rozegrały na początku turnieju. W pierwszym spotkaniu nasz zespół zremisował po dobrym meczu z Turem Turek 1-1. W drugim meczu niestety pechowo 0-1 przegraliśmy z Olimpią Koło. W trzecim meczu zagraliśmy najlepiej, nasz zespół zdominował przeciwnika i wygraliśmy z Olimpią II Koło 3-0. W ostatnim meczu grupowym rywalizowaliśmy z Pogonią Zduńska Wola zwycięstwo, lub remis dawał nam awans do grupy finałowej. Po bardzo dobrym meczu zremisowaliśmy 0-0 i zajęliśmy w grupie II miejsce tuż za Olimpią Koło. Dzięki takim wynikom nasz zespół awansował do najlepszej szóstki turnieju. W fazie finałowej było już o wiele trudniej o ile w pierwszym meczu udało się zremisować 0-0 z Olimpią I Koło. W dwóch ostatnich meczach drużyny ze Zgierza i Słupna nie dały szans naszym dziewczynom i musieliśmy się zadowolić 6 miejscem.
W grze drużyny widać duży postęp w porównaniu do turnieju sprzed tygodnia. Przed zespołem dużo pracy, ale cieszą stawiane kroki w przód. Dziewczyny zebrały dziś za swoją grę sporo dobrych recenzji i to nas najbardziej cieszy, gdyż imprezową docelową będzie turniej juniorek w Luboniu.
Na koniec spotkała nas miła niespodzianka, nagrodę specjalna dla najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała nasza kapitan Julia Olek, która rozgrywała dziś jak zawsze dobre zawody. Gratulujemy💪
Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie naszego zespołu, oraz za świetna organizację turnieju. Dziewczyny otrzymały pamiątkowy puchar, oraz upominki, które między innymi wręczył prezes Koninskiego Zwiazku Piłki Nożnej Pan Grzegorz Pietrzak. Dziękujemy również rodzicom, którzy wspierali nasze dziewczyny na trybunach.
Skład drużyny: Gabriela Pantachowicz, Julia Olek, Andżelika Łukaszewska, Monika Poniedziałek, Michalina Antas, Maja Kaleta, Julia Bartczak, Oliwia Kuras, Paulina Witaszek, Inga Śmiglewska, Estera Malesza, Dominika Kubka.

Klasyfikacja:
1. Delta Słupno
2.Boruta Zgierz
3.Olimpia Koło 2007
4.Olimpia I Koło
5.Pogoń Zduńska Wola
6.LFA Turek
7.Tulisia Tuliszków
8.Warta Dobrów
9.Tur Turek
10.Olimpia II Koło


Galeria:


Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 1
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 2
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 3
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 4
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 5
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 6
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 7
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 8
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 9
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 10
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 11
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 12
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 13
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 14
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 15
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 16
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 17
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 18
Turniej Bodex Cup w Kole obrazek 19